Solidne, drewniane drzwi do domu w Koninie

Konin jest miastem położonym w województwie wielkopolskim, znane jako główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Dzięki pobliskim złożom węgla brunatnego powstał tu Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin generujący około 8,5% energii wykorzystywanej w Polsce. 3 z 4 elektrowni umieszczonych jest na terenach Konina. W mieście znajduje się też jedyna w Polsce huta aluminium, która wytwarza ponad 80 tys. ton wyrobów walcowanych rocznie, jak również port rzeczny łączący miasto z Morzem Bałtyckim.

Ze względu na rozwijający się przemysł, zwłaszcza w tak istotnej branży jak energetyka, miejsce to oferuje rozmaite ścieżki kariery dla osób szukających tu zatrudnienia, a co za tym idzie - pokoju czy mieszkania. Rozbudowa okolic następuje w szybkim tempie, a nowe domy i osiedla to coraz częstszy widok zarówno w samym Koninie, jak i na jego obrzeżach. Oczywiście ważnym elementem domu jest jego zabezpieczenie, a podstawą tych zabezpieczeń są wysokiej jakości drewniane drzwi wejściowe. Znajdą je Państwo w naszej ofercie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego wzornictwa, idealnie dobierzecie skrzydło pasujące do elewacji tworząc wspólną, harmonijną kompozycję.

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWi RAMOWE

DRZWi RAMOWE

Drewniane drzwi wewnętrzne do konińskich domów i mieszkań

Oczywiście oprócz drzwi zewnętrznych do domu, potrzebne są także odpowiednie drzwi wewnętrzne, w szczególności, gdy w mieszkaniu mają być wynajmowane pokoje. Zapewnią one bezpieczeństwo mienia osobistego, a także wysoki poziom prywatności. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z precyzją, dbałością o szczegóły oraz cieszącym oko, nowoczesnym designem. Prezentują się stylowo, a ich solidność skutecznie ochroni mieszkanie przed nieproszonymi gośćmi.

Dobre jakościowo drzwi potrzebne są także w budownictwie prywatnym. Każdy domownik potrzebuje mieć miejsce, w które będzie jego enklawą spokoju. Nie jest to możliwe bez zastosowania drzwi wewnętrznych, tłumiących hałasy i dźwięki z innych pomieszczeń. Takie skrzydła również znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę drzwi wejściowych. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość oferowanych drzwi z pewnością Państwa usatysfakcjonuje, a tym samym znajdziecie produkt, którego Wam potrzeba.