Drzwi do domów i mieszkań w Bełchatowie

Bełchatów to niewielkie przemysłowe miasto będące częścią PBOP - czyli Piotrkowsko-Bełchatowski Okręgu Przemysłowego. To właśnie w tej miejscowości powstała największa w Europie elektrownia cieplna. Mieszkańcy znajdują także zatrudnienie w równie dużym zakładzie, jakim jest kopalnia węgla brunatnego. Oprócz przemysłu Bełchatów ma także do zaoferowania ciekawe ośrodki sportu i rekreacji, takie jak Góra Kamieńska. Warto jednak zauważyć, że to właśnie głównie kopalnia i elektrownia przyciągają turystów oraz pracowników. W tym pełnym przemysłu mieście pojawiają się coraz to nowsze nieruchomości zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem.

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWi RAMOWE

DRZWi RAMOWE

Nowoczesne drzwi dla mieszkańców Bełchatowa

Wraz z wcześniej wymienionymi projektami pojawia się zapotrzebowanie na drzwi nowoczesne w Bełchatowie, które będą nie tylko wyglądać elegancko, ale także zapewniać jak największy poziom bezpieczeństwa. Nasza firma realizuje projekty w taki sposób, aby chronić przyszłych mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi. Drzwi zewnętrzne montowane przez nas w Bełchatowie zostały wyposażone w elementy, takie jak bolce wyważeniowe czy zamki trzybolcowe, które zapewniają skuteczną ochronę. Oczywiście wśród naszej oferty znaleźć można także drzwi wewnętrzne. Wspaniale będą one komplementować wystrój w środku mieszkania czy domu. Oprócz szerokiego wyboru poszczególnych wariantów posiadamy także bogactwo odcieni oklein czy foli. 

Drewniane drzwi w wersji Prestige

W ramach standardowej oferty proponujemy zarówno drzwi ramowe, jak i płytowe na terenie Bełchatowa. Dla bardziej wymagających klientów posiadamy także modele Prestige. Te drzwi drewniane odznaczają się najwyższą jakością oraz niesamowitą dbałością o każdy szczegół. Tak jak w przypadku innych wariantów, możliwości konfiguracyjne są tu ogromne. Niestandardowy wymiar czy dodatkowe zawiasy to tylko przykłady personalizacji, jakich mogą dokonać przy tych drzwiach mieszkańcy Bełchatowa. 

Zapraszamy do kontaktu osoby z Bełchatowa i okolic, które poszukują doskonałych drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych do swojego domu. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby pomóc dobrać odpowiedni model.