knopf - O nas

KNOPF to marka powstała z myślą o Państwa bezpieczeństwie i satysfakcji. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników przyczyniło się do tego, że dziś mogą Państwo trzymać w ręku katalog prezentujący wyselekcjonowane produkty o najwyższej jakości.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, nieustannie podwyższamy jakość oferowanych produktów; począwszy od wyboru drewna i odpowiednich materiałów wykończeniowych aż do nowoczesnego wzornictwa.

Naszą inspiracją jest przyszłość!

Współczesne wnętrza wymagają wyjątkowej aranżacji, dlatego inspirujemy się designerskim charakterem połączonym z funkcjonalnością, bezpieczeństwem oraz innowacyjnością oferowanych przez nas drzwi.

Just in time

Wprowadzenie systemu „Just in time” było dla Nas jednym z priorytetów od początku istnienia marki KNOPF. Dzięki temu zminimalizowaliśmy czas pomiędzy złożeniem zamówienia, wytworzeniem produktu a dostawą do wybranego punktu (lub bezpośrednio do Klienta), umożliwiając tym samym zakup bez konieczności wychodzenia z domu!

Szyte na miarę

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jesteśmy w stanie stworzyć drzwi o niestandardowych rozmiarach – szerokość, wysokość, rodzaj felcu – z możliwością dopasowania skrzydła na istniejącą ościeżnicę.

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy pełni entuzjazmu, energii i kreatywności, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę oraz gwarancję otrzymania produktów i usług najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.