Knopf - najlepsze drzwi nowoczesne dla gnieźnieńczyków!

Gniezno jako pierwsza stolica królów polskich przyciąga wielu turystów, którzy pragną cofnąć się w czasie i poznać losy miasta sprzed ponad tysiąca lat. Szkoły już od najmłodszego wieku dzieci zabierają je do Gniezna, aby pokazać im nieco więcej, niż historię ukazaną w podręcznikach. Dodatkowo zwiedzanie miasta od jakiegoś czasu zostało ułatwione dzięki aplikacji o nazwie Królika GOń. Takie mobilne rozwiązanie pozwala na zwiedzanie miasta bez obaw o ominięcie jakiegokolwiek zabytku.

Jednak co wspólnego mają drzwi z poznawaniem historii liczącej około tysiąc lat? Otóż po całym dniu zwiedzania połączonym ze sporą dawką informacji jedyne czego by się chciało, to odrobina ciszy. Wybierając drzwi nowoczesne ramowe lub płytowe w Gnieźnie od Knopf mają Państwo pewność, że odpoczynek przebiegać będzie na najwyższym poziomie. Jakość oferowanych przez nas produktów wpłynie na skuteczne wytłumienie każdego niepotrzebnego dźwięku, aby Państwa regeneracja przebiegała, jak należy.

Drzwi drewniane - wzbogać nimi Gniezno!

Często przed mieszkańcami Gniezna, którzy postanawiają wyremontować swoje mieszkanie stoi nie lada wyzwanie. Współczesne budownictwo znacząco różni się od tego, które zobaczyć można przy wieloletnich, nadal zamieszkałych kamienicach. Z tego względu jako nieustannie rozwijająca się firma możemy zaoferować Państwu rozwiązania, które łączą zarówno stare, jak i nowe budownictwo. Niezależnie od budynku, jesteśmy w stanie przygotować indywidualny rodzaj drzwi drewnianych wybranych przez klienta pod względem szerokości, wysokości oraz felcu. Dodatkowo oferujemy usługę JUST IN TIME. Co to oznacza w praktyce? Jest to zminimalizowanie czasu oczekiwania. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć każde zamówienie w stosunkowo krótkim czasie bez utraty jakości produktu.

Jednak nie od dziś wiadomo, że każdy gnieźnianin potrzebuje mocnych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Z tego względu nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, a także wszelakich instytucji. Wszystko po to, aby nieustannie rozwijające się Gniezno posiadało budynki z drzwiami najlepszej jakości oraz długą żywotnością!

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWi RAMOWE

DRZWi RAMOWE