Skutecznie tłumiące drzwi w Łasku!

Oferujemy wysokojakościowe drzwi do mieszkań i domów w Łasku, które sprowadzamy od ich zaufanych producentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również autorską kolekcję drzwi Prestige. Zdobyły one już niemałą popularność w Łasku, Sędziejowicach, Wodzieradach i innych miejscowościach za ich najwyższą jakość wykonania, idącą w parze z przemyślaną estetyką. Niezależnie od wyboru modelu produktu, każdy z nich zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa.

Montaż drzwi w Łasku - poznaj kolekcję Prestige

Ramowe drzwi Prestige, które wykonujemy dla mieszkańców Łaska uwzględniają wszystkie potrzeby i oczekiwania wymagających klientów. Na Państwa życzenie modele konfigurujemy pod względem preferowanych wymiarów i wyposażenia. Produkowane przez nas drzwi do domów w Łasku mogą posiadać m.in. dodatkowe zawiasy i wycięcia wentylacyjne. Ponadto do takiego produktu możecie Państwo dobrać wymarzony wariant przeszklenia, ościeżnicy czy ramy - pomożemy w profesjonalnym skonfigurowaniu drzwi. W Łasku ich terminowym montażem zajmuje się nasza doświadczona kadra fachowców. Oferujemy również gotowe produkty od innych firm - solidnie, drewniane drzwi marek DRE i Porta stale wyposażają nasz asortyment.

Ramowe i płytowe drzwi od firmy Knopf

Specjalizujemy się w produkcji drzwi ramowych oraz płytowych, które w Łasku wyposażają wynajmowane pokoje, mieszkania w mieście i domy wolnostojące. Drzwi ramowe, także te z kolekcji Prestige, nadają się do wszelkich nawierzchni, a montowane w sypialniach, salonach czy łazienkach gwarantują domownikom prywatność. To zasługa ich perfekcyjnego wykonania z odpornej na uszkodzenia, wytrzymałej klejonki z drewna sosnowego. Ten wysokojakościowy materiał posiada znakomite parametry akustyczne - wykonane z niego drzwi tłumią hałasy i dźwięki z innych pomieszczeń. Izolację akustyczną wykazują również płyty drewnopodobne, z których tworzymy drzwi dla mieszkańców Łasku.

Drzwi płytowe w Łasku do zabezpieczenia z zewnątrz

Drzwi z płyt drewnopodobnych - powstałych z niezwykle wytrzymałych włókien drzewnych - skutecznie zabezpieczą domy w Łasku przed włamaniem. Produkt ten wykazuje doskonałe własności termiczne dzięki swojej “zamkniętej strukturze”, która nie przepuszcza zimnego powietrza z zewnątrz. Zarówno drzwi ramowe, jak i płytowe z montażem w Łasku posiadają wysoką odporność na wilgoć i szkodliwe promieniowanie UV. Dzięki temu nie płowieją i zachowują swój doskonały wygląd mimo upływu lat. Nowoczesne drzwi oferujemy mieszkańcom Łasku w atrakcyjnej cenie. Wielość wariantów umożliwia na ich doskonałe dopasowanie do ścian i elewacji - zapraszamy do Knopf!

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWi RAMOWE

DRZWi RAMOWE