Skutecznie tłumiące drzwi w Zgierzu!

W Zgierzu montujemy drzwi drewniane, które wyróżniają się doskonałym wyprofilowaniem i nowoczesnym wykończeniem. Mimo iż oferowany przez nas asortyment pochodzi wyłącznie od zaufanych i renomowanych producentów Porta i DRE, sami również produkujemy niestandardowe drzwi dla mieszkańców Zgierza. Dodatkowo, dopasowujemy również skrzydła do istniejących już ościeżnic. Ogromną uwagę przywiązujemy do ochrony - staramy się, aby każdy nasz produkt zapewniał domownikom bezpieczeństwo użytkowania.

Montaż drzwi wejściowych w Zgierzu - poznaj naszą ofertę

W Zgierzu montujemy drzwi wewnętrzne ramowe oraz płytowe z drewna. Te drugie świetnie sprawdzą się w kuchniach, sypialniach czy salonach. Produkty te wyróżniają się solidną konstrukcją, przekładającą się na efektywne tłumienie hałasów i dźwięków z innych pomieszczeń domowych. Mieszkańcom Zgierza proponujemy drzwi zabudowane lub z przepięknymi zdobieniami. Drzwi ramowe - wykonane z drewna litego bądź też klejonki sosnowej - mogą posiadać dekory. Ciekawą propozycją mogą okazać się skrzydła płytowe. Powstają one ze sprasowanych włókien drzewnych, które pięknie komponują się z wypełnieniem z mlecznego szkła. Zarówno nasze drzwi ramowe, jak i płytowe zdobyły w Zgierzu uznanie klientów za znakomite walory estetyczne oraz wytrzymałość, która zapewnia im niezmienną trwałość na długie lata.

Zgierz - drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań

Drzwi zewnętrzne montujemy w Zgierzu sprawnie i terminowo, w godzinach dogodnych dla klienta. W naszej ofercie produkty posiadają najwyższe parametry izolacyjne, dzięki którym zapewniają ciepło w domu. Ponadto wyróżniają się znakomitą odpornością na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych - same znakomicie izolują domowe wnętrza od zimna. Wilgoć nie wpływa negatywnie na ich niesamowicie mocną konstrukcję. Zgierskie drzwi z naszego salonu polecamy szczególnie właścicielom domów wolnostojących i osobom wynajmującym swoje mieszkania. Odpowiednio przygotowane, wyjątkowo trwałe skrzydła zabezpieczą mienie przed włamaniem i kradzieżą.

Dostępne u nas wewnętrzne i zewnętrzne drzwi do domów w Zgierzu wybiorą Państwo w modelu idealnie dopasowanym do wnętrza pomieszczeń oraz ściany frontowej. Produkty te oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta - zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy!

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWi RAMOWE

DRZWi RAMOWE