Skutecznie tłumiące drzwi w Sieradzu!

Nasz asortyment wyposażają drewniane drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, które w Sieradzu zapewnią domownikom bezpieczeństwo oraz prywatność. Są one dedykowane do pokoi, mieszkań oraz domów wolnostojących. Naszą ofertę drzwi kierujemy do tych mieszkańców Sieradza, którym zależy na najwyższej jakości wykonania i doskonałej estetyce.

Drzwi wewnętrzne - Sieradz

Oferujemy wewnętrzne drzwi ramowe oraz płytowe, montowane w Sieradzu przez naszą wykwalifikowaną kadrę fachowców. Obie kategorie produktów posiadają doskonałe parametry izolacji akustycznej - tłumią dźwięki i hałasy z zewnątrz oraz z innych domowych pomieszczeń. Wewnętrzne drzwi ramowe i płytowe - dedykowane do salonów, kuchni i sypialni - różni sposób wykonania i wariant zdobienia. Drzwi ramowe produkujemy z odpornej na uszkodzenia, niezwykle wytrzymałej klejonki z drewna sosnowego i zdobimy decormatem. Najczęściej wybierane drzwi do sieradzkich domów tworzymy z idealnie sprasowanych włókien drzewnych, składających się w całości na zwartą i mocną konstrukcję produktu. One również mogą posiadać akcenty zdobnicze z wypełnień z grubego szkła.

Drzwi ramowe w Sieradzu tworzone na życzenie klienta

Produkujemy drzwi spełniające oczekiwania mieszkańców Sieradza. Choć w asortymencie są dostępne gotowe modele, na Państwa życzenie konfigurujemy drzwi pod kątem designu. To z pewnością nada im charakteru, idealnie dopasowującego się do wymarzonego wystroju wnętrza. Wszystkie oferowane produkty wyróżniają się kunsztem wykonania - są doskonale wyprofilowane, a ich solidna i umocniona konstrukcja wykazuje wytrzymałość przez długie lata. Doskonałą jakością produktu kierujemy się również przy sprowadzaniu drzwi od innych firm. Mieszkańcom Sieradza dystrybuujemy drzwi marki DRE i Porta, które wyróżnia nowoczesne wzornictwo.

Drzwi zewnętrzne z montażem w Sieradzu

Skrzydła drzwi do domu w Sieradzu tworzymy z drewna iglastego, z wypełnieniem z płyty wiórowej. Specjalnie oklejone mocną, drewnopodobną płytą MDF oraz folią PCV, tworzą one zwartą konstrukcję, która wraz z wyposażeniem m.in. w bolce przeciwwyważeniowe i zamki chroni domowników przed włamaniem. Zewnętrzne drzwi w sieradzkiej ofercie posiadają doskonałe parametry termiczne, co oznacza, że ich “zamknięta struktura” nie przepuszcza zimna z zewnątrz. Tak jak inne produkty, zewnętrzne drzwi antywłamaniowe z montażem w Sieradzu oferujemy w cenie korzystnej dla klienta. Zapraszamy Państwa do kontaktu!

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWI PŁYTOWE

DRZWi RAMOWE

DRZWi RAMOWE